Hakkımızda

20 yıla ulaşan piyasa tecrübesi edinerek ,edindiği bilgi ve tecrübe ile uzmanlaştığımız kodlama sektöründe inkjet kodlama ve termal ink jet kodlama sistemleri satış, teknik servis ve sarf malzeme satışı ile sizlere daha da uzun yıllar hizmet vermeyi ilke edinmiştir.Her gün bilgi birikimi ile kendisini yenileyen kadromuz sizlere kısa sürede ve uygun maliyetle hizmet sunmaktadır. Tecrübemizle hep birlikte bir adım daha ileriye gitmeyi görev bilmiş bu konuda yatırımlarını sürdürmektedir.

Müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine en uygun çözümleri geliştiren ve her aşamada memnuniyetini sağlayarak, yeni cihaz kurulumunda ve teknik servis sürecindeki çalışmalarda profesyonel, titiz ,düzenli ve ürünlerindeki kaliteli yedek parçalar ile güvenilir bir isim yaratmayı kendisine amaç edinmiştir.

Prestij kodlama çözümlerinin sunduğu hizmet sunduğu firmalar paketleme, gıda, içecek, elektrik,elektronik, kozmetik kimya,medikal vb. gibi çeşitli sektörlerde üretim tarihi,son kullanma tarihi, logo, barkod ,vardiya,metraj ve parti numarası gibi birçok kodlama ihtiyacını tam olarak karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik vererek hızlı ve güvenilir hizmet sağlamaktadır.

Shell İndir Oyun Hileleri