Prestij Kodlama Şirketi

1992 yılında başlamış olduğumuz çalışma hayatına CIJ inkjet kodlama cihazları ve TTO termal yazıcılarına teknik servis olarak başladığımız bu yolculukta uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile Prestij Kodlama olarak yolumuza her yeni bir gün mutlu ve güvenli müşteri portföyü ile günden güne ulaştığımız müşteri kitlemiz artmaktadır.Genel olarak hitap ettiğimiz sektörler; İlaç,Gıda,Kimya,Elektrik,elektronik,Kozmetik,Plastik,Otomotiv vb. gibi sektörlerde kullanılmaktadır.

İnkjet kullanan firmalar genel olarak ;Üretim tarihi,son kullanma tarihi,parti numarası vardiye,logo barkod ve firma ve ürün içeriklerini belirleyen karakterleri üretmiş oldukları ürün üzerine yazdırarak üretim sonrası oluşabilecek olumsuzlukların ve daha izlenebilir sağlıklı ve kaliteli üretim içim ihtiyaç duyulmuştur.

Btmark, cij inkjet kodlama cihazı ve Uqusmark Termal inkjet yazıcılarının Türkiye distribütörüyüz.Alternatif olarak diğer kodlama tarih atma cihazlarının bakım , onarım,sarf malzeme ve Yedek parça  konusunda minimum masraf maksimum verim ile üretim kaybını en aza indirmeyi başaran bir firmayız.

Yakın zamanda yapmış olduğumuz anlaşmalar,arge ve çalışmalar neticesinde Uqus ink olarak HP firması ile yapmış olduğumuz anlaşma sonucunda ilaç sektörü için Karekod,qrkod kodlama kartuşu üretimini yapmış bulunmaktayız.

Yeniliklere ve geleceğe gençlerimize yapmış olduğumuz destek ve sponsorluklar ile bakış açımızı bir adım ileriye taşıma niyetindeyiz.


BTMARK;

CIJ Inkjet katagorisinde olan cihaz endüstri 4.0 uyumlu android tabanlı yeni  nesil bir kodlama cihazıdır.Yeni güncelleme ve çalışmalar ile hızı 400mt/dak. kadar çıkmaktadır.USB bellek ile ile kolaylık ile logo veya mesaj kopyalanabilmektedir.7×5 fontunda 4 satır alt alta yazabilme özelliğine sahiptir.


UQUSMARK;

Termal inkjet katagorisinde olan cihaz HP teknolojisi kartuş ile çalışmakta ürün yüzeyine göre su bazlı veya solvent bazlı kartuş seçimi yaparak rahatlıkla yazı yazdırılabilmektedir.Bakım gerektirmeyen bir cihazdır.Satır kavramı olmadan 1,27 cm yüksekliğine kadar yazı yazdırılabilir.Menü üzerinden ayarlanılarak 600 DPİ kadar net ve okunaklı yazı,metin,logo,barkod gibi içerikler kodlayabilmektedir.

 

 


UQUS INK;

Termal inkjet kodlama cihazlarında kullanılan kullanılmak üzere tasarlanmış kartuşlardır.Yapmış olduğumuz arge ve çalışmalar sonunda özellikle ilaç sektöründe kullanılan kareekod veya qrkod kartuş için uyumludur.

 

 


TTO Termal yazıcılar;

Özellikle ambalaj sektöründe cij inkjet veya termal inkjet yazıcıların adapte edilemediği yüzeyler için ribon üzerine baskı yaparak ambalaj malzemeleri üzerinde tutunurluğu ve okunabilirliği yüksek cihazlardır.Bizler bu cihazlara ile ilgili her türlü bakım ve onarım ve sarf malzeme satışımız mevcuttur.


Diğer;

Uzun yıllar tecrübe edindiğimiz inkjet kodlama cihazları için sarf malzeme , yedek parça onarım ve telefon ile destek sağlamaktayız. Çok acil durumlar için ikame cihazlarımız bulunmaktadır.Müşterilerimizin bütçesine uygun bakımı yapılmış ve garantili ikinci el inkjet kodlama cihaz satışımız mevcuttur.