CYCJET B Serisi Inkjet Sistem – B3020 Endüstriyel Inkjet Yazıcı

cycjet-5Özellikler

Esas özellikleri: B serisi ufak karakter inkjet yazıcıları maksimum 32 nokta çıktısına ulaşabilirler. İngilizce Çince arayüze, elektrik sistemine, mürekkep sistemine, yazıcı kafaya, nozzle’a sahip ve yenilikçi tasarımdan oluşan bu mürekkep püskürtmeli cihaz daha yüksek stabilite sağlamayı hedefler.

Parametreler:

– Kullanıcının her türlü ihtiyacına daha iyi karşılık verecek 1-6 satır yazı yazma, nokta nokta offsetleme

-Dakikada yaklaşık 345 metre 5×5 matris yazdırma

– 6 bin adet eklenmiş Çince karakterler,pinyun girdileri

– Otomatik sayma ve sayımı kaydetme

– Tarih ve saati otomatik olarak bastırmak güncellendi, sürekli yazım, seri numaraları yazımı, çoklu tekrarlı yazım, değişmeli yazım

-5x 5,5 x 7,7 x 9,12 x 16,18 x 24,12 x 12,16 x 16,16, 16 x 32 şeklinde baskı

– Kullanıcının ihtiyacına daha iyi karşılık veren uzun mesaj yapılandırma özelliği

– Parametreleri depolama ve çeşitli içerikleri depolama özelliğiyle bunları istendiği zamana çağırıp yazdırarak vakitten tasarruf edebilmeyi sağlar

– Grafik bilgisayarlardan doğrudan yapılandırılabilir, mesajlar, grafik ve fontlar ve usb ile yapılabilir

– Yüksek boyutta içerik depolanabilir. Usbi ile bu boyut artırılabilir.

– Kullanıcının her türlü özel yazımına hitap eden geniş bir font kitaplığı mevcuttur.

– 128 yards barkod, qr kod yazımı özelliği, bilgisayardan hat üstünde kontrol özelliği

– Cihaz led lambalı lcd ekrana sahiptir. Bu ekranda anlık olarak cihazın durumu gözlenebilir ve iş durumu hakkında bilgi edinilebilir.      Opsiyon olarak ise uyarı lambası bulunmaktadır.

Gelişmiş performansı ve bakımla daha uygun

 1. Nozzle system: Nozzle’in otomatik temizleme fonksiyonu uzun süre stabillik sağlar. Tamamen anatomik yapıda tasarlanmış nozzle sayesinde sanayide yaygın olan Nozzle tıkanma problemi kalıcı olarak çözülmüştür.
 2. Yazıcı kafa: mükkemel tasarlanmış nozzle ve büyük ölçüde iyileştirilmiş açma kapama performansı sayesinde maksimum hızda stabil bir yazım sağlamaktadır.
 3. Dış görünüşün tasarımı: cihazın bakımı ve kullanımı sırasında herhangi bir tehlike durumunda sakınmak için elektrik sistemi ve mürekkep sistemi tamemen aynı şekilde konuşlandırılmıştır.
 4. Mürekkep sistemi: Basit çekmece geliştirilmiş mürekkep sistemi sayesinde sitabil bir yazılım sağlanmaktadır.
 5. Elektrik sistemi: Entegre anakart sayesinde konnektörlerin yaşlanmasından vuku bulan elektrik arızalanmaları önlenmiştir.
 6. Yazılım: bağımsız r&d işletme sistemi sayesinde yüksek işlem hızı sağlanmakta ve diğer yazılımlardan kaynaklanacak dengesizliği önlemektedir.

  MAKİNE DİZAYNI1

 7.  Ekran: yüksek çözünürlüklü ekran basit arayüz sayesinde cihazda yapılan işlemler kolaylaştırılmış ve her türlü fonksiyona hızlıca ulaşım sağlanmıştır.
 8. Yazım modu: en uygun hız ve yazımı sağlayan modüler baskı algoritma gömülü teknolojisi
 9. Fractional  Multiplier frekansı: en iyi çıktıyı elde etmek için rastgele bir çok çıktı çarpanı ve kesirsel çarpanlar
 10. Oto izleme: yazılım otomatik olarak en iyi split noktası saptar ve en iyi çıktı sonucu elde etmek ve çevresel şartlara ve en uygun çıktıyı alabilmek için işlem sırasında gerçek zamanlı ayarlama yapılabilir.
 11. Manuel test: bağımsız mürekkep sisteminin valfleri pompaları menü üzerinden kapanabilir ve herhangi bir zarar vermesi önlenerek gereksiz tamir masraflarının önüne geçer.
 12. Doldurma sistemi: mürekkebi tekrar doldurma aşamasında doldurma ve işlem aynı anda yapılabilir yani mürekkep tankını çıkarmaya gerek yoktur buda vakitten tasarruf etmeyi sağlar.

BASKI ÖRNEĞİ

2